Přívěsné vozíky s překližkovými a hliníkovými bočnicemi2020-07-19T16:29:56+02:00

Přívěsné vozíky s překližkovými a hliníkovými bočnicemi

V kategorii přívěsů s koly vedle ložné plochy a překližkovými či hliníkovými přívěsy nabízí firma AGADOS širokou škálu robustních přívěsů řady VZ. Lze si vybrat od nebrzděných provedení až po dvounápravová provedení o celkové hmotnosti 2500 kg.

Přívěsy řady VZ Exclusive

Nebrzděné přívěsy s „V“ ojí s progresivním provedením překližkové korby olištované v eloxovaném hliníku. Novinka ve výrobním programu.

Přívěsy řady ALUX

Přívěsné vozíky ALUX jsou lehké, pevné přívěsy s hliníkovou korbou a „V“ ojí zcela nové konstrukce. Novinka ve výrobním programu.

Přívěsy řady VZ-18, VZ-21, VZ-23

Robustní přívěsy s celosvařeným rámem s trubkovou nebo „V“ ojí a překližkovými nebo hliníkovými bočnicemi o celkové hmotnosti 750kg – 1300kg. Nabízí se v nebrzděném i brzděném provedení.

Přívěsy řady VZ-26, VZ-27

Robusní přívěsy s celosvařeným rámem a „V“ ojí a s překližkovými nebo hliníkovými bočnicemi o celkové hmotnosti 750kg – 2000kg. Nabízí se jako brzděné i nebrzděné a s nesklopnou i sklopnou korbou pro převoz zahradního traktoru nebo čtyřkolky.

Přívěsy řady VZ-30, VZ-31

Masivní přívěsy s celosvařeným rámem se nabízí o celkové hmotnosti 750kg – 2500kg, v nebrzděném i brzděném a v 1-nápravovém i 2-nápravovém provedení. S překližkovými i hliníkovými bočnicemi. Širší přívěs VZ31 se vyrábí i se sklopnou korbou pro přepravu větších průmyslových sekaček, traktorů.

Přejít nahoru